Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται σχεδόν 6 χλμ. απόσταση από το Καμπ Νόου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Passeig de Gràcia -, ο οποίος είναι σε απόσταση 3 χλμ. Αυτό το διαμέρισμα 75 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα παρέχει ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau παρέχει μικρή κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Το διαμέρισμα απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Guinardo-Hospital de Sant Pau και 10 λεπτά οδικώς από την Πλατεία Ισπανίας. Το Κάστρο του Μοντζουίκ απέχει σχεδόν 7 χλμ. από το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Grecia - Pl del Nen de la Rutlla, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau
Family Apartment Close To Parc Gueell
Τιμή μόνο για κινητά

Family Apartment Close To Parc Gueell

135 μ από το κατάλυμα
USD 217 USD 195
ανά νύχτα
Stay U-Nique Apartments Pasteur
Τιμή μόνο για κινητά

Stay U-Nique Apartments Pasteur

6.8
Ευχάριστο 37 σχόλια
624 μ από το κατάλυμα
USD 241 USD 217
ανά νύχτα
Stay U-Nique Apartments Sardenya
Τιμή μόνο για κινητά

Stay U-Nique Apartments Sardenya

8.1
Πολύ καλό 21 σχόλια
695 μ από το κατάλυμα
USD 308 USD 277
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαρκεΛώΝης El Prat
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Clot
    1,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU00000805800033647800000000000000000HUTB-0125738,HUTB-012573
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau περιλαμβάνουν Μαγικό σιντριβάνι, Πάρκο Γκιουέλ καθώς και Καμπ Νόου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau κοστίζει 223€.
    • Στο το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau περιλαμβάνουν La Bota Del Raco και Brujas Bar και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 75 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαρκεΛώΝης El Prat
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Clot
    1,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Homenfun Barcelona Guinardo Hospital Sant Pau

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο